Заповніть контактні дані  Залиште відгук

   Діагностичне обстеження очей

   Людина на 80% сприймає світ очима. Якщо зір погіршується або втрачається-це значною мірою впливає на якість життя. Частіше за все сама людина здатна відчути ,що стала погано бачити. В деяких випадках розвиток захворювань проходить без жодних симптомів ,а прояви з’являються тоді, коли розвиток процесу  вже не можливо зупинити. Важливо регулярно проходити огляду у лікаря –офтальмолога, що дозволяє вчасно виявити причину розвитку захворювань очей та стати їм на заваді.

   У ЛДЦ «Lux-Vision» консультація офтальмолога складається з огляду та комплексної апаратної діагностики.

   ДІАГНОСТИКА ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ТАКІ МЕТОДИ:

   • Візометрію;
   • Авторефкератометрію;
   • Пневмотонометрію;
   • Оптичну біометрію;
   • Біомікроскопію з оглядом очного дна.

   ВІЗОМЕТРІЯ

   Діагностика дозволяє встановити ступінь гостроти зору  за допомогою таблиць з літерами, знаками або малюнками для дітей.

   У нормі людина має бачити з відстані 5 метрів 10-й рядок. У разі виявлення порушення гостроти зору ,часто проводять візометрію з корекцією за допомогою спеціальної оправи та набору лінз. Процедура дозволяє відразу виявити порушення гостроти зору та підібрати лінзи для корекції.

   У ЛДЦ «Lux-Vision» візометрія здійснюється за допомогою сучасного цифрового екрану та поліразиційної таблиці.

   АВТОРЕФКЕРАТОМЕТРІЯ

   Сучасний апарат авторефкератометр дозволяє не лише встановити ступінь гостроти зору ,але й виявити такі патології як астигматизм,гіперметропію та зміни в оптичній системі ока,яка впливає на здатність сфокусуватись на предметах.

   Авторефкератометр використовують для підбору оптичних лінз з урахуванням індивідуальних параметрів.

   У ЛДЦ «Lux-Vision» ми використовуємо авторефкератометр високої точності HRK-8000A HUVITZ та PRK-8000 POTEC. Діапазон чутливості даних апаратів дозволяє підібрати найскладнішу корекцію,а також оцінити правильність посадки контактної лінзи.

   ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ

   Пневмотонометрія –це неінвазивний метод вимірювання внутрішнього тиску ока. Під впливом високого тиску виникають нейротрофічні зміни в сітківці та зоровому нерві, що і обумовлює зниження гостроти зору та появу дефектів в полях зору. Шляхом вимірювання внутрішнього тиску ока та його постійного контролю, можна вплинути на причину та не допустити розвитку наслідків-глаукоми.

   БІОМЕТРІЯ

   Біометрія – це апаратне діагностичне дослідження, яке проводять для отримання фізичних параметрів ока: товщини рогівки, глибини передньої камери, товщини кришталика, довжини передньо-заднього розміру ока тощо. Дослідження допомагає встановити причину погіршення зору та виявити наявність офтальмологічних патологій ока. Дослідження має велике значення при визначенні прогресування короткозорості .

   У ЛДЦ «Lux-Vision» для проведення біометрії використовують оптичний біометр останнього покоління HUVITZ Optical Coherence Tomography HOCT-1F.За допомогою ОКТ лише за декілька хвилин лікар отримує інформацію про основні параметри структури ока:

   • Передньо-задній розмір ока;
   • Кератометрія (вимірювання кривизни роговиці) в діоптріях і міліметрах;
   • Глибину передньої камери ока;
   • Діаметр рогівки тощо.

   Дослідження є безконтактним та не потребує закапування крапель для анестезії та розширення зіниць.

   БІОМІКРОСКОПІЯ З ОГЛЯДОМ ОЧНОГО ДНА

   Апаратне діагностичне дослідження, яке проводять з метою виявлення офтальмологічних патологій та захворювань. Біомікроскопія проводиться за допомогою щілинної лампи з відеофіксацією та ОКТ з функцією фундуса з реєстрацією очного дна. Це дозволяє провести максимально точну діагностику стану повік, кон’юктиви, сітківки, очного дна, рогівки, зорового нерва, райдужної оболонки та кришталика. Метод є цілком безпечним для пацієнта і дозволяє виявити відшарування сітківки, глаукоми, катаракту, новоутворення ока.

   ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

   ЗАЛИШИТИ ВІДГУК