Заповніть контактні дані  Залиште відгук

   Обладнання

   Cпектральний оптико-когерентний томограф HUVITZ HOCT-1 / 1F

   Є останньою інновацією в області оптичної когерентної томографії. Висока якість зображень досягається за рахунок високої роздільної здатності та високої швидкості сканування і забезпечує першокласну діагностику сітківки.

   Інтегрований комп’ютер

   Дані ОКТ і фундус-камери виводяться на екран. Натисканням однієї клавіші прилад здійснює високошвидкісне сканування і отримання високоякісних зображень очного дна.

   Комбінація томографа, фундус-камери і комп’ютера в одній системі дозволяє істотно заощадити час і простір користувача, а також забезпечує зручність користувача і скорочує час при проведенні обстеження і постановки діагнозу.

   Пацієнту не потрібно проходити подвійне обстеження на двох приладах окремо, що підвищує його комфорт при відвідуванні офтальмолога.

   Висока швидкість сканування – 68000 А-сканів / сек.

   Реалістичне і чітке якісне зображення з високою роздільною здатністю: хв. 60 ліній / ммглазного дна. Формування зображень з високим цифровим дозволом 3 мкм.

   Завдяки двом алгоритмам Scan Speed і Smart Viewing Technology прилад відстежує рух очей пацієнта в процесі тестування і формує чітке зображення.

   Яскрава і чітка візуалізація шарів сітківки

   Візуалізація за допомогою В-сканування і швидке отримання 3D зображень робить простим обстеження патологічних форм і спостереження за станом ретини.

   Ця функція також корисна при роз’ясненні патологічної реобази макули і оптичного диска, включаючи фактори, які впливають на функції фоторецепторів, васкулярну систему, використовуючи зрізи зображень, що складаються з 7 шарів.

   Налаштування рівня яскравості і контрастності, що дозволяють користувачеві краще бачити деталі зображення.

   Технологія стеження за рухом (Motion Detection Technology) забезпечує отримання чітких знімків навіть за умови, якщо пацієнт кліпнув або поворушив головою.

   Режими «авто трекінгу» і «авто пострілу» допомагають отримати якісні знімки незалежно від рівня кваліфікації користувача.

   Широка область сканування (12 х 9 мм), захоплююча макулу і оптичний диск. Скануючи дану область, користувач має можливість перевірити карту товщин RNFL (шар нервових волокон сітківки), GCL (шар гангліозних клітин) і RPE шари.

   З метою економії часу прилад дає можливість вибору і застосування 12 оптимізованих шаблонів основних симптомів захворювань.

   • Точна сегментація і вимір.
   • Аналіз стану патології з різних перспектив.
   • Можливість бінокулярного порівняльного аналізу макулярних товщин, товщин RNFL і ONH (головки оптичного нерва).
   • Одночасне спостереження макули, RNFL і ONH допомагає визначити необхідність подальшого спостереження в динаміці. А також дозволяє легко пояснити пацієнтові особливості його діагнозу.

   Формування детального звіту

   Прилад формує комплексний звіт, що дозволяє отримати всі необхідні дані обстеження. Також результати можуть бути переглянуті через Web браузер і при необхідності роздруковані.

   Огляд переднього відрізка

   Модуль для огляду переднього відрізка дозволяє спостерігати і вимірювати товщину рогівки, кут і 3D зображення, тим самим отримуючи можливість одночасного аналізу переднього і заднього відрізка.

   Вимірювання кута передньої камери між рогівкою і райдужкою дозволяє діагностувати і спостерігати в динаміці пацієнтів з закритокутовою глаукомою.

   Ширина огляду камери – 9 мм

   Вимірювання товщини рогівки з високою роздільною здатністю.

   Повнокольорове фундус-зображення 

   Отримання чіткого контрастного зображення з високою роздільною здатністю для постановки точного діагнозу. Функція формування панорамного зображення з декількох знімків.

   Автоматизований периметр M700 від Medmont

   Периметрія покращила

   Лідер в області автоматизованої периметрії, Medmont M700 став еталоном у периметрії в усьому світі, маючи можливість повного польового тестування до 80 градусів, високу концентричну щільність контрольних точок і унікальні засоби тестування, такі як Flicker Test, Binocular Driving Test і Diplopia. Тест.

   Його відкритий, ергономічний дизайн долає проблеми клаустрофобії та поганої вентиляції, що зустрічаються в інших периметрах, забезпечуючи пацієнтам комфортніше, а результати – більш надійними та точними.

   Гнучкий і простий

   Регулювання «на льоту» означає, що тестові точки можна додавати або повторно тестувати одним клацанням миші, навіть під час виконання тесту. Результати можна переглядати як традиційні карти периметрії, кольорову карту або 3D-прогляд HoV, будь-який з яких можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб.

   Вбудована фіксуюча камера з технологією відстеження зіниць гарантує, що фіксація пацієнта завжди враховується. Medmont Studio автоматично повторно перевіряє сліпу зону та повторно калібрує фіксацію пацієнта в середині тесту, коли виявлено погану фіксацію.

    

    

   АВТОРЕФКЕРАТОМЕТР HRK-8000A

   ОСОБЛИВОСТІ АВТОРЕФКЕРАТОМЕТРА HRK-8000A

   Сенсорний та рухливий кольоровий екран:

   Яскравий та контрастний 7-дюймовий сенсорний LCD екран, здатний відтворювати зображення великої роздільної здатності.
   Екран має можливість змінювати кут нахилу, що дозволяє мати чітке зображення під любим кутом огляду.

    

   Висока швидкість вимірювання:

   Більш висока швидкість вимірювання, в порівнянні з іншими приладами.

   Тихий і швидкий принтер:

   Автоматичний термопринтер з авто відрізанням паперу. Заміна паперу в один рух – нова перевага HRK-8000A.

    

   Більше данних при вимірюванні аберацій:

   Вимірювання аберації 4го порядку, які доступні тільки в аберометрах з хвильовим фронтом, тепер доступні і на HRK-8000A.
   Ґрунтуючись на отриманих даних, прилад створює графічну рефракційну карту Зернике, аберацій низького та високого порядків.
   Це дозволяє краще зрозуміти стан ока пацієнта і прийняти краще клінічне рішення.

    

   Кольоровий режим и режим посадки контактної лінзи:

   Повнокольорова камера дозволяє Вам бачити око і контактну лінзу, що раніше було можливо тільки на щілинній лампі.
   Вперше в світі режим посадки контактної лінзи впроваджений у HRK-8000A Huvitz, з використанням флуоресцентного розчину і кольорових фільтрів.
   Авторефкератометр HRK-8000A Huvitz автоматично аналізує і показує посадку контактної лінзи. Так само HRK-8000A автоматично розраховує необхідну кривізну.

    

    

   NON-CONTACT TONO-PACHYMETER HNT-1P HUVITZ

   Безконтактний тонометр HNT-1 призначений для вимірювання внутрішньо очного тиску людини. HNT-1P також забезпечує вимірювання центральної товщини рогівки пацієнта.

   Зокрема, система може виявити глаукому при дослідженні великої кількості променів у момент видавлення стисненого повітря. Система здатна переводити час у мм рт. ст. внутрішньо очного тиску після мікросекунд вимірювання.

   Можливе застосування функції автоматичної та пасивної компенсації на основі
   товщини рогівки, яка забезпечує отримання оптимальної інформації про внутрішньо очний тиск.

    

   Ультразвуковий сканер

   PIROP – сучасний офтальмологічний ультразвуковий апарат для біометрії, візуалізації та пахіметрії очних яблук (A+B+P Scan) – модифікована версія. A-SCAN – Біометрія окулярних лінз Цифровий інструмент «A-scan» для офтальмології, біометрії та розрахунку сили лінзи внутрішньоочних імплантатів. B-SCAN – Дослідження ока Сучасний інструмент B-scan для офтальмології, візуалізації внутрішнього яблука, сітківки, оптичного нерва… ПАХІМЕТР (P-SCAN) – Біометрія рогівки або Сучасний ультразвуковий пахіметр (біометрія товщини рогівки) з високою частотою дискретності 400 МГц ) – значне підвищення точності вимірювання.

    

   Slit lamp microscope model: S 390L(WDR)|

   • Оптична роздільна здатність збільшена на 40%
   • Високоякісний оптичний мікроскоп з надзвичайною роздільною здатністю, який відповідає вищим вимогам лікарів до оптичної якості для кращої точності та безпечніших діагностичних результатів.
   • Надчутлива камера
   • Дослідження мейбомієвих залоз
   • Унікальний модуль джерела інфрачервоного світла підтримує спостереження за мейбомієвою залозою пацієнта. Допомагає лікарю зрозуміти відсутність у пацієнта мейбомієвих залоз, і таким чином визначає ураження пацієнта синдромом сухого ока.
   • Вбудований жовтий фільтр
   • Вбудований жовтий фільтр допомагає лікарям отримати чітке зображення тканини з підвищеною контрастністю. Жовтий фільтр також необхідний для встановлення ортокератологічних лінз.
   • Висока чутливість. При слабкому освітленні щілина залишається чіткою і гострою.
   • Широкий динамічний діапазон. Зображення райдужної оболонки і склер чітко представлені одночасно з більш реалістичним і рівномірно розподіленим кольором.

   Найефективніші засоби від сухого ока

   Час розриву слізної плівки
   Високопродуктивний цифровий модуль, лікарі можуть отримати час розриву слізної плівки та оцінити її стабільність за допомогою відеозйомки з високою роздільною здатністю.

   Аналіз червоних очей та виявлення кератопатії
   Завдяки вбудованому жовтому фільтру лікарі можуть точно аналізувати пошкодження поверхні ока та зображення запалення.

   Висота розривного меніска
   Лікарі можуть отримати висоту розривного меніска, використовуючи функцію вимірювання в програмному забезпеченні Mediview, і ефективно оцінити
   висоту розривного меніска.