Заповніть контактні дані  Залиште відгук

   Діагностика та лікування глаукоми

   При глаукомі відбувається порушення циркуляції внутрішньоочної рідини, дисбаланс між її припливом і відтоком, внаслідок чого підвищується ВОТ. Підвищений ВОТ «тисне» на зоровий нерв і відбувається поступове відмирання його нервових волокон (атрофія зорового нерву). Це неминуче призводить до звуження полів зору: як центрального, так і периферичного (бічного).

   Наша центр офтальмології “ЛЮКС ВІЖН” проводить медикаментозне лікування глаукоми в м. Івано-Франківськ. Діє спеціальна ціна – 1650 грн 1000 грн. звертайтесь м. Івано-Франківськ вул. Галицька, 139 А або телефонуйте 097 299-86-58, 050 712-90-06.

   Симптоми глаукоми

   Глаукома страшна тим, що протікає безсимптомно і на ранніх стадіях її складно помітити. Коли захворювання починає прогресувати, то з’являються такі симптоми:

   • Межі зорової області звужуються. Людина чітко бачить об’єкти, які розташовані прямо перед ним, а ось предмети і люди, які знаходяться збоку або в стороні для неї невидимі. Спочатку пацієнт помічає, що звужується поле зору в центрі, з боку носа. А вже у міру прогресування – звуження поля зору захоплює периферію, і так аж до повної втрати.
   • Очам складно адаптуватися при швидкому переході зі світлого приміщення в темне. Також, людина може почати погано розрізняти кольори.
   • Стрімко знижується гострота зору, і цей процес не піддається виправленню ні лінзами, ні окулярами. Такий симптом говорить про важку, запущеної стадії хворобу і про те, що відбувається поступове відмирання волокон зорового нерву.

   Гострий напад закритокутової глаукоми характеризується яскравим проявом таких симптомів:

   • Болі в оці і голові з віддачею в область лоба, вилиці, скроні;
   • Предмети видно нечітко, як в тумані;
   • При погляді на джерело світла, навколо нього видно райдужні кола;
   • Світлобоязнь;
   • Очі червоніють;
   • Виникає почуття нудоти, яке доходить до блювоти;
   • Знижується частота серцевих скорочень.

   Які особливості лікування глаукоми?

   Завданням будь-якої методики лікування глаукоми є нормалізація ВОТ. На сьогоднішній день існує три напрямки лікування даного захворювання: медикаментозне, лазерне і хірургічне.

   У Центрі офтальмології «Люкс Віжн» ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє з високою точністю визначити внутрішній тиск, вимірювати поля зору, а також вивчити структуру ока і виявити патології.

   Після проведення ретельного діагностичного обстеження та виявлення глаукоми для кожного пацієнта складають індивідуальну схему лікування, яка залежить від форми, стадії захворювання та супутньої патології. При ранній глаукомі може бути використано консервативне лікування глаукоми (медикаментозне лікування) .

   МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

   Незважаючи на загрозу для зору і швидке прогресування, глаукома добре піддається лікуванню на ранніх стадіях.

   В основу комбінованої медикаментозної терапії входять препарати у формі очних крапель, дія яких спрямована на:

   • Зниження внутрішнього тиску;
   • Поліпшення кровообігу і живлення тканин очного яблука.

   Своєчасно розпочате лікування дозволяє повністю зупинити дегенерацію очного нерва і зберегти зір.

   У разі, якщо причиною глаукоми стали системні захворювання, такі як цукровий діабет або серцево-судинні хвороби, медикаментозна терапія повинна бути спрямована на лікування основного захворювання.

   Ціна – 1650 грн 1000 грн.

   Замовити дзвінок

   Залишити відгук