Заповніть контактні дані  Залиште відгук

   Діагностичне обстеження очей

   Людина на 80% сприймає світ очима. Якщо зір погіршується або втрачається-це значною мірою впливає на якість життя. Частіше за все сама людина здатна відчути,  що стала погано бачити. В деяких випадках розвиток захворювань проходить без жодних симптомів,  а прояви з’являються тоді, коли розвиток процесу  вже неможливо зупинити. Важливо регулярно проходити огляд у лікаря –офтальмолога, що дозволяє вчасно виявити причину розвитку захворювань очей та стати їм на заваді.

   У Центр офтальмології «Lux-Vision» консультація офтальмолога складається з огляду та комплексної апаратної діагностики.

   ДІАГНОСТИКА ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ТАКІ МЕТОДИ:

   • Візометрію;
   • Авторефрактометрія;
   • Пневмотонометрію;
   • Оптичну біометрію;
   • Біомікроскопію з оглядом очного дна.

   ВІЗОМЕТРІЯ

   Діагностика дозволяє встановити ступінь гостроти зору  за допомогою таблиць з літерами, знаками або малюнками для дітей.

   У нормі людина має бачити з відстані 5 метрів 10-й рядок. У разі виявлення порушення гостроти зору,  часто проводять візометрію з корекцією за допомогою спеціальної оправи та набору лінз. Процедура дозволяє відразу виявити порушення гостроти зору та підібрати лінзи для корекції.

   У Центрі офтальмології «Lux-Vision» візометрія здійснюється за допомогою сучасного цифрового екрану та поліразиційної таблиці.

   АВТОРЕФРАКТОМЕТРІЯ

   Сучасний апарат авторефкератометр дозволяє не лише встановити ступінь гостроти зору, але й виявити такі патології як астигматизм,гіперметропію та зміни в оптичній системі ока, яка впливає на здатність сфокусуватись на предметах.

   Авторефкератометр використовують для підбору оптичних лінз з урахуванням індивідуальних параметрів.

   У Центр офтальмології «Lux-Vision» ми використовуємо авторефкератометр високої точності HRK-8000A HUVITZ та PRK-8000 POTEC. Діапазон чутливості даних апаратів дозволяє підібрати найскладнішу корекцію, а також оцінити правильність посадки контактної лінзи.

   ПНЕВМОТОНОМЕТРІЯ

   Пневмотонометрія –це неінвазивний метод вимірювання внутрішнього тиску ока. Під впливом високого тиску виникають нейротрофічні зміни в сітківці та зоровому нерві, що і обумовлює зниження гостроти зору та появу дефектів в полях зору. Шляхом вимірювання внутрішнього тиску ока та його постійного контролю, можна вплинути на причину та не допустити розвитку наслідків-глаукоми.

   БІОМЕТРІЯ

   Біометрія – це апаратне діагностичне дослідження, яке проводять для отримання фізичних параметрів ока: товщини рогівки, глибини передньої камери, товщини кришталика, довжини передньо-заднього розміру ока тощо. Дослідження допомагає встановити причину погіршення зору та виявити наявність офтальмологічних патологій ока. Дослідження має велике значення при визначенні прогресування короткозорості .

   У Центр офтальмології «Lux-Vision» для проведення біометрії використовують оптичний біометр останнього покоління HUVITZ Optical Coherence Tomography HOCT-1F. За допомогою ОКТ лише за декілька хвилин лікар отримує інформацію про основні параметри структури ока:

   • Передньо-задній розмір ока;
   • Кератометрія (вимірювання кривизни роговиці) в діоптріях і міліметрах;
   • Глибину передньої камери ока;
   • Діаметр рогівки тощо.

   Дослідження є безконтактним та не потребує закапування крапель для анестезії та розширення зіниць.

   БІОМІКРОСКОПІЯ З ОГЛЯДОМ ОЧНОГО ДНА

   Апаратне діагностичне дослідження, яке проводять з метою виявлення офтальмологічних патологій та захворювань. Біомікроскопія проводиться за допомогою щілинної лампи з відеофіксацією та ОКТ з функцією фундуса з реєстрацією очного дна. Це дозволяє провести максимально точну діагностику стану повік, кон’юктиви, сітківки, очного дна, рогівки, зорового нерва, райдужної оболонки та кришталика. Метод є цілком безпечним для пацієнта і дозволяє виявити відшарування сітківки, глаукоми, катаракту, новоутворення ока.

   Замовити дзвінок

   Залишити відгук