Заповніть контактні дані  Залиште відгук

   Контактні лінзи

   Люди, які носять окуляри для корекції зору, часто бояться навіть спробувати контактні лінзи. А все це тому, що вони  не обізнані у даних питаннях та не володіють істинною інформацією про даний вид корекції, про їхню безпеку та специфіку використання і т. д.

   У оптиці «Lux-Vision»  вам можуть запропонувати широкий вибір контактних лінз, розчинів, очисних систем та різних аксесуарів до них. Тому нам важливо донести правдиву інформацію до наших пацієнтів і розвіяти найпопулярніші міфи, які є перешкодою на шляху до ідеального зору в контактних лінзах!

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Міф 1. Контактні лінзи – це небезпечно

   На момент появи контактних лінз дійсно існувала ймовірність розвитку ускладнень при їх використанні. Пов’язано це було, перш за все, з недосконалістю технологій. Люди використовували традиційні лінзи з терміном носіння від 6 до 12 місяців. Відмінною особливістю традиційних лінз є низький показник кисневої проникності, тобто недостатнє проникнення кисню до ока. Багато користувачів таких лінз отримали негативний досвід.

   Технології пішли далеко вперед. Сьогодні вчені досягли неабияких результатів, як з точки зору кисневої проникності, так і з точки зору комфорту та зручності використання контактних лінз.

   Міф 2. Контактні лінзи можна носити тільки 2-4 години в день

   Максимально допустима кількість годин, протягом яких ви можете носити лінзи, визначається матеріалом контактних лінз. Сьогодні існує два типи матеріалів:

   • Гідрогель (гідрогелеві лінзи) – найпоширеніший матеріал. В залежності від марки лінз їх можна носити 8-12 годин протягом дня (денне носіння), на ніч лінзи знімаються. Обмеження по терміну носіння пов’язані з недостатньою кисневою проникністю.
   • Силікон-гідрогелеві лінзи – це нове покоління матеріалів з дуже високою кисневою проникністю. Деякі види лінз з цього матеріалу дозволяють знаходитися в лінзах будь-яку кількість годин протягом дня, залишатися в лінзах на ніч.

   Міф 3. Контактні лінзи виготовлені зі скла

   Сучасні м’які контактні лінзи виготовлені із високотехнологічних, біосумісних матеріалів, що дозволяє зовсім не відчувати наявність чогось на оці. Наприклад, силікон-гідрогелеві лінзи.

   Міф 4. Контактні лінзи – це дорого

   З появою на ринку великих міжнародних виробників, контактні лінзи стають все більш доступними. У всьому світі вони вже давно перейшлиу категорію предметів щоденної необхідності. Сучасні контактні лінзи – це гарантія хорошого зору та високої якісті за доступною ціною.

   Міф 5. Контактні лінзи погіршують зір

   Контактні лінзи створюють якісніше зображення в порівнянні з окулярами, що приводить до меншого напруження очей та зменшує ризик погіршення зору. Також в контактних лінзах збільшується огляд зору без спотворень, які можливі в оптичних лінзах. До того ж сучасні технології дозволили створити мультифокальні контактні лінзи, які рекомендують людям з проблемами зору вдалині та поблизу.

   Міф 6. Контактні лінзи дискомфортні та вимагають звикання

   Сучасні контактні лінзи виготовлені із матеріалів, які забезпечують комфорт з першої хвилини після одягання та до кінця дня. При виборі контактних лінз ми рекомендуємо віддати перевагу одноденним і силікон-гідрогелевим контактним лінзам.

   Важливо пам’ятати: щоб мінімізувати всі ризики при першому використанні контактних лінз, обов’язково проконсультуйтеся з офтальмологом.

   Здійснити огляд, підібрати рецепт, пройти навчання по використанню та догляду за контактними лінзами ви можете в оптиці «Lux-Vision». Лікар обстежить вас, допоможе підібрати лінзи, які будуть найзручніші саме для вас (денні, двотижневі, місячні чи ін.)

   У нас наявний широкий асортимент лінз.

   Лідерами продаж є:

   Air Optix plus HydraGlyde (Айр оптікс гідраглайд) – одна з новинок у Air Optix, «дихаюча» силікон-гідрогелеві м’яка лінза. Вона дає відчуття комфорту і не шкодить здоров’ю очей. Режим заміни -30 днів.

   Air Optix plus HydraGlyde – вдосконалені Air Optix Aqua від американського бренду Alcon Ciba Vision. Новинка характеризується високою смачиваемостью поверхні. Лінзи прекрасно пропускають кисень (138 Dk / t), на них практично не скупчуються відкладення.

   Лінзи Biofinity – вироби оптичної корекції нового покоління від бренду CooperVision. Продукція реалізується в більш 130 країнах світу, в тому числі в Україні. Лінзи Biofinity виготовлені за технологією, що забезпечує максимальний доступ кисню до рогівки очей. Тому модель може застосовуватися як в денному, пролонгованому режимі, так і в режимі безперервного носіння. Лінзи Біофініті можна не знімати протягом 30 днів і 30 ночей.

   Остання інновація від Bausch + Lomb лінза ULTRA виготовлена ​​з удосконаленого силікон-гідрогелю, який забезпечує виняткову повітропроникність і чудово утримує вологу у лінзі (вміст води 46%). Об’єднавши два шари матеріалу (силікон і ПВП), Bausch + Lomb створили лінзу, яка не тільки містить, але і зволожує очей до 16 годин. Технологія MoistureSeal, вбудована в матеріал лінз ULTRA, робить їх ідеальними для тих, у кого є дискомфорт, викликаний електронними пристроями. Ці лінзи вирішують загальні скарги, такі як напруга очей, втома очей в кінці робочого дня і розмитий зір і т.д.

   Interojo О2О2- лінзи нового покоління з HD-технологією

   О2О2- м’які лінзи третього покоління з місячним режимом заміни. Вони виконані з використанням HD-технології, завдяки якій забезпечується максимальна чіткість зору на різній відстані та при різному рівні освітлення.

   Aqua 55 UV– місячні контактні лінзи компанії Interojo, аналог лінз Morning Q 55 UV. Це гідрогелеві лінзи з високим змістом вологи 55%. Вони відрізняються м’якістю матеріалу і стійкістю до ліпідним відкладів. Разом з тим матеріал має невисоку кисневу проникність 24 Dk / t і погано пропускає повітря. Тому офтальмологи не рекомендують їх носити довше 8 годин на день.

   Одноденні контактні лінзи Biotrue ONEday (Біотрит ван дей) від Bausch&Lomb є унікальним інноваційним продуктом для корекції зору. Сьогодні – це лінзи останнього покоління.
   Довгий час вчені намагалися зробити лінзи, які б ідеально відповідали образу роботи людського ока. І Biotrue 1 day стали якщо не ідеальним, то по принаймні істотним проривом в цьому напрямку, задавши нову планку якості.

   На сьогоднішній день найбільш безболісним і ефективним методом підвищення зору є застосування лінзи Dailies AquaComfort Plus. Ці контактні лінзи надзвичайно зручні під час використання. Саме вони в даний момент є найбільш комфортними серед усіх існуючих.